Haberler KARŞILIKSIZ SEVGİ PROJESİ

KARŞILIKSIZ SEVGİ PROJESİ

Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu ‘Karşılıksız Sevgi Projesi´ kapsamında İrem Yavuz Anaokulu tarafından 2013-2014 eğitim-öğretim yılı başından itibaren planlanıp uygulanan etkinliklerin ardından kardeş okulu olan Altınkum İlkokulu Anasınıfı´na 21.02.2014 Cuma günü ziyaret yapıldı.

       İlçemiz Kaymakamı Ali BAKOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep AKTAŞ, İrem Yavuz Anaokulu Müdürü Dilek GENÇ, Müdür Yardımcısı Serdar ALTUNTAŞ, İrem Yavuz Anaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Pınar ÇETİNKAYA,öğrenci velisi Umut ÖZPOYRAZ ile Altınkum İlkokulu Anasınıfı öğretmeni, öğrencileri ve yöneticileri ziyaret edilmiştir.

 

       Karşılıksız Sevgi Projesi kapsamında yıl içinde İrem Yavuz Anaokulu Okul Aile Birliği, velileri ve öğrencileri tarafından; Altınkum İlkokuluna daha sağlıklı, verimli eğitim- öğretim görebilmeleri için; öğrencilerin ve sınıflarının malzeme, oyuncak ve kırtasiye ihtiyaçları karşılanmıştır.

1


 

3


 

          Yapılan etkinlikte; İlçemiz Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün sınıflarda öğrencilere hediye takdiminden sonra, İrem Yavuz Anaokulu Okul Aile Birliği üyeleri getirilen hediyeleri Altınkum İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine verdiler. Öğrencilerle birlikte karşılıksız sevgi pastası kesildi; hep birlikte şarkı söylenip, sohbet edilerek hoşça vakit geçirilirken Kaymakamımız Ali BAKOĞLU projenin işlenilirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

2


           İrem Yavuz Anaokulu kardeş okul öğrencilerinin güzel vakit geçirdiği program; İlçemiz Kaymakamı Ali BAKOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep AKTAŞ’ın öğrenci ve diğer katılımcılarla çekilmiş olduğu toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

 Yayın:24.02.2014 - Güncelleme:24.02.2014 - 13:24 - Görüntülenme:193