SAMSUN ATAKUM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın M. İrfan YETİK’in 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın M. İrfan YETİK’in 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı
Müdürümüz Sayın M. İrfan YETİK’in 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Mesajı

16-09-2018
     Değerli yönetici ve öğretmen meslektaşlarım, saygı değer velilerimiz, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz, fedakâr memur ve yardımcı personellerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız; 2018/2019 Eğitim-Öğretim yılının bugün okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarımızda çalacak olan ilk zille başlayacak olmasının mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

    Sevgili Öğrencilerimiz; 2018/2019 eğitim-öğretim yılını da vatana ve millete faydalı, saygılı, çalışkan, üretken birer birey olma hedefinize ulaşmak için en iyi şekilde değerlendireceğinize, derslerinize daha gayretli, özverili ve planlı çalışacağınıza yürekten inanıyor hepinize başarılar dileyerek sevgilerimi sunuyorum.

    Değerli Yönetici ve Öğretmenlerimiz; Sizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi büyük bir emek, özveri, sabır ve hoşgörü ile akademik yönde başarılı, ülkesini, milletini seven, saygılı, dürüst birer birey olarak çok iyi bir şekilde yetiştireceğinize yürekten inanıyor, fedakârlık ve özveri isteyen bu görevinizde sizlere başarılar diliyorum.

    Saygıdeğer Velilerimiz; Bizlere emanetiniz olan çocuklarınızın eğitim sürecinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamında yetişmeleri için üzerimize düşenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu süreçte sizlerin de desteklerinizin devam etmesini bekliyor ve yeni eğitim-öğretim yılının sizler için de hayırlı olmasını diliyorum.

      Ayrıca; eğitim-öğretim dönemine başlamadan önce kaybettiğimiz öğretmen ve öğrencilerimizi rahmetle anıyor geride kalan yakınlarına sabırlar diliyorum.     Bu duygu ve düşüncelerle; Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına okul/kurum yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve tüm eğitim çalışanlarımızın 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı, huzurlu, mutlu ve başarılarla dolu geçmesini temenni ederim.

    Sevgi ve saygılarımla.

Mehmet İrfan YETİK
Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimarsinan Mahallesi Belediye Caddesi No.12 Kat.5 Kaymakamlık Binası Atakum/SAMSUN - 0362 438 61 48 / 439 09 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.