SAMSUN ATAKUM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet İrfan YETİK'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet İrfan YETİK'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet İrfan YETİK'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

 

      Mustafa Kemal Atatürk, bütün dünyaya örnek olacak bir bağımsızlık mücadelesiyle bıraktığı en önemli mirası olan Cumhuriyetimizi Türk milletine armağan etmiştir. Askeri dehası, yüksek bağımsızlık karakteri ve hiçbir güce boyun eğmeyen milletimizin desteğini birleştirerek bizlere bıraktığı bu mirası gelecek nesillere doğru anlatmak ve Cumhuriyetimizin gereklerini yerine getirmek için üstümüze düşen sorumluluklarımızla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

 

    "İstiklalden İstikbale Türkiye Yüzyılı" "Eğitim Yüzyılı" olacak vizyonu, bizlere emanet edilen genç nesillerle; "Devletimize, Vatanımıza, Cumhuriyetimize, Demokrasimize, Bölünmez Bütünlüğümüze ve Milli İradeye" sahip çıkarak, Atakum eğitim ailesi ve tüm paydaşlarımızın desteğiyle, Türkiye Cumhuriyetimizin 100. yılına   yakışır çalışmalar yaptık yapmaya devam edeceğiz.

 

    İstiklal mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde bir kez daha saygı, rahmet ve minnetle yad ediyor; Millî Mücadele kahramanlarımız, topraklarımızı vatan yapan tüm şehit ve gazilerimizin, aziz hatıralarını saygı ve şükranla anıyorum.

 

   Ruhları Şad Olsun!

 

10-11-2023

Mimarsinan Mahallesi Belediye Caddesi No.12 Kat.5 Kaymakamlık Binası Atakum/SAMSUN - 0362 438 61 48 / 439 09 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.