SAMSUN ATAKUM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet İrfan YETİK'in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet İrfan YETİK'in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet İrfan YETİK'in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Bayramlarımız, bizlere dayanışma, paylaşma ve sevgi bağlarımızı pekiştirme anlamında önemli fırsatlar sunar. Bu yıl da sevdiklerimizle bir araya gelerek paylaşma duygusunun verdiği mutlulukla bağlarımızı güçlendirecek, kurban ibadetimizi yerine getireceğiz.

Sevgili öğrencilerimiz, sizler geleceğimizin teminatısınız. Bu bayramda sevgi ve hoşgörüyü yüreğinizde hissedin, birlik ve beraberlikiçinde olun.Aileniz, akrabalarınız, dostlarınız ve sosyal çevrenizle bu özel günleri paylaşırken saygı ve sevgi çerçevesinde hareket etmeye büyük özen gösterin.

Değerli velilerimiz, sizler çocuklarımızın ilk eğitim yolculuğunda bizim en büyük destekçimizsiniz. Bu bayramda da çocuklarımıza sevgi ve anlayışla yaklaşarak, onların mutluluğunu paylaşalım. Hep birlikte bayramların yüzlerce yıllık değerleri ve mutluluğu doğrultusunda çocuklarımızın yetişmesine katkı sağlayıp geleceğimizi birlikte şekillendirelim.

Kurban Bayramı'nın tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize, velilerimize ve sevdiklerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diler, en içten duygularımla sevgi dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Mehmet İrfan YETİK

Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü

#atakum #kurbanbayramı2024 

   28-06-2024    

Mimarsinan Mahallesi Belediye Caddesi No.12 Kat.5 Kaymakamlık Binası Atakum/SAMSUN - 0362 438 61 48 / 439 09 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.